Hakkımızda

Arçelk teknik servis'te 20 yıllık tecrübe ve kaliteli hizmetin eseriyiz.

Biz kimiz

Firmamız yıllardır Arçelik beyaz eşya, klima, kombi teknik servisliğini yapan özel bir kuruluştur.Amacımız hizmeti 7/24 taşımak ve kalitenin doğrultusunda sizlere bu hizmeti sunmaktır. Deneyimimiz ve güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermenin mutluluğundayız.

Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman Tekniker ve Teknisyen kadrosu ile, arçelik teknik hizmet ve Satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür. Servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez. Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.

İletişime Geçin
Uzman Teknisyen

Alanında uzman, sertifikalı eğitimli teknik kadromuz.

24/7 Teknik Destek Hattı

Asla bize danışmadan cihazınıza müdahele etmeyin arayın yardımcı olalım, her daim bir telefon kadar yakınız

Şeffaf Hizmet

Yapılan işlemler değiştirilen parçalar 1 yıl garanti kapmasındadır.

Acil Servis

Firmamız aynı gün hızlı ve acil teknik servis hizmeti sunmaktadır.

arçelik Showroom

Neden Arçelik Servisi

Servis personelimiz sürekli güncellenen teknik eğitimler ve seminerlerle kendilerini geliştirmektedir.

Böylece sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakımları ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.
Arçelik ürünlerine yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.
Servislerimiz birbirinden farklı orijinal yedek parçayla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar yurt çapında geçerli 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.
Müşterilerimize gün içerisinde sadece 2 saat aralığında randevu verilerek gidilmektedir. Örneğin 11.00 - 13.00 saatleri arasında. Böylece bütün gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Verilen saatler arasında uzman personelimiz gelir ve sorun çözülmüş olur.
Servis araçlarımızın tümü en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir.

Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Hepsinde aksesuar stoğu bulunmaktadır ve ihtiyacınız olan parça bir telefon ile adresinize teslim edilir.